Candelas International Education'ın bir markası olan Candelas Academy uzun yıllardır tüm İngilizce alanlarında eğitim hizmeti vermektedir.

Yurt Dışında Eğitim hizmetleri yanında Genel İngilizce ve İngilizce sınavlara hazırlık kursları veren Candelas, Genel İngilizce, Toefl IBT, Toefl ITP, IELTS, Üniversite hazırlık atlama, Bilkent Hazırlık Kursu, Hukuk İngilizcesi, İngilizce Çeviri dersleri ve bunun gibi birçok alanda konusunda uzmanlaşmış ve oturmuş bir sisteme sahiptir.

Tüm eğitimler öncelikli olarak Bire-Bir Özel ders şeklinde verilir. Böylece başarı şansınızın artırılması hedeflenir. Ancak 2 – 3 kişilik kapalı gruplar halinde de eğitimler düzenlenebilmektedir. Bu konuda detaylı bilgi için bize danışınız.

Ankara'nın en kaliteli İngilizce kurslarından biri olan Candelas tüm eğitimlerini online olarak Türkiye'nin diğer illerine ve dünyanın birçok ülkesine de verebilmektedir. Online eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için Candelas online eğitimlerimizi ziyaret ediniz.

İngilizce kursları 3 seviyeden (Temel + Orta + İleri) oluşur. Hangi eğitimi alacağınız sizinle detaylı görüşüldükten sonra karşılıklı olarak planlanır.

Derslerde belli bir alana değil tüm dil becerilerinizin geliştirilmesine çalışılır. Özellikle sınav İngilizcesi alanında %96 gibi büyük bir başarı oranında sahiptir.

Daha detaylı bilgi için hemen bizimle iletişime geçiniz.

- Adres: Ziya Gökalp Caddesi Ataç - 2 Sok. Evin İşhanı 43 / 2 Kızılay 06420 Çankaya - ANKARA
- Telefon: +90 312 431 78 96
- Mobile / WhatsApp: +90 505 287 30 20
- Web / E-mail: info@candelasegitim.com | www.candelasegitim.com