Bire-Bir ÖZEL İNGİLİZCE Kursu

Ankara İngilizce Kursu
0 yorum
PAYLAŞ
Bire-Bir ÖZEL İNGİLİZCE Kursu

BİRE BİR ÖZEL İNGİLİZCE & YABANCI DİL EĞİTİMİ İngilizce ve diğer Yabancı Dil Eğitiminizi kurs ortamında almak size uygun değilse, Kurslara gidip gelmek sizin için zaman kaybıysa, Kalabalık kurs ortamı yerine sizin ihtiyaçlarınıza göre planlanmış bire-bir (özel) ders almak istiyorsanız, Çok kısa sürede İngilizcenizi ya da diğer yabancı dilinizi en yüksek seviyeye çıkartmak istiyorsanız, Doğru Adrestesiniz !

Yds sınavı hazırlık kursu

Ankara İngilizce Kursu
0 yorum
PAYLAŞ
Yds sınavı hazırlık kursu

Yabancı Dil Seviye Belirleme (YDS) sınavına hazırlık aşamasında verilen eğitimlerde görülen eksiklikleri analiz ederek sizler için mükemmel bir YDS programı hazırladık.* İngilizce seviyeniz ne olursa olsun, doğrudan YDS soru analizi ile YDS sınavına hazırlanabilecek ve başarılı olma şansınızı yükselteceksiniz. Doğrudan #yds soru analizi ile yds sınavına hazırlanıp başarılı olabilirsiniz. Bu çalışma sistemi ile #soru içerisinde geçen kelime ve önemli gramer konularını soru çözümü yaparken geliştirebileceksiniz.

Toefl sınavı hazırlık kursu

Ankara İngilizce Kursu
0 yorum
PAYLAŞ
Toefl sınavı hazırlık kursu

Candelas olarak % 96 BAŞARI ortalamamız ile TOEFL sınavına hazırlık aşamasında verilen eğitimlerde görülen eksiklikleri analiz ederek sizler için mükemmel bir TOEFL IBT ® ve TOEFL ITP ® HAZIRLIK programı hazırladık. Orta seviye İngilizce bilgisine sahipseni doğrudan #toefl soru analizi ile toefl sınavına hazırlanıp başarılı olabilirsiniz. Bu çalışma sistemi ile #soru içerisinde geçen kelime ve önemli gramer konularını soru çözümü yaparken, dinleme, okuma ve yazma yeteneklerinizi geliştirebileceksiniz. Bu şekilde kısa sürede güçlü bir akademik kelime birikimine sahip olacak, gerekli tüm İngilizce becerilerini geliştirecek; #okuma, #yazma, #konuşma, #dinleme ve soru çözme kabiliyetinizi artırabileceksiniz. Artık sürekli aynı konuların anlatıldığı, gramer konularının tekrar edildiği sıkıcı öğrenme metotlarına son veriyoruz. Eğitim danışmanımızla görüşmek için 90 312 431 78 96 | 90 505 287 30 01 telefon numaralarımızdan bize ulaşın. Daha detaylı bilgi için http://www.candelasegitim.com/toefl-ibt-hazirlik-kursu-detay#ingilizce #özelder #toeflsınavı #toefl #toeflhazırlık

Genel İngilizce kurs programlarımız

Ankara İngilizce Kursu
0 yorum
PAYLAŞ
Genel İngilizce kurs programlarımız

Candelas Eğitim Genel İngilizce Kursları çok özel tasarlanmış kurslardır. Genel İngilizce kurslarımız bire-bir / özel İngilizce kurs formatında Genel #İngilizce kurslarımız bire-bir / #özel İngilizce kurs formatında hazırlanmıştır. Bu eğitimleri Bire-Bir ÖZEL ders şeklinde alabileceğiniz gibi çok uygun fiyatlara 2 ya da maksimum 4 kişilik gruplar içerisinde alabilirsiniz. VIP gruplar sayesinde kalabalıklar içinde kaybolmayacak, #ders saati kaybı yaşamadan çok kısa sürede hedeflediğinizi İngilizce seviyesine ulaşacaksınız.